Dorota Trecek – psycholog, psychotraumatolog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (dawniej SWPS) – wydziału psychologii klinicznej.

Specjalista psychotraumatolog, terapeutka EMDR. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej.Trenerka, ukończyła Szkołę Trenerów „Trop”(pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu umiejętności społecznych.

Pracuje z osobami, które cierpią z powodu obniżonego nastroju, doświadczają problemów w relacjach z ludźmi, są niezadowolone z jakości swojego życia oraz doświadczają problemów emocjonalnych związanych z sytuacjami kryzysowymi. Pomaga rodzicom w trudnych relacjach z dziećmi (także rodzinom w konflikcie około rozwodowym). Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Zajmuje się terapią osób po traumie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. Jest współautorką podręcznika „Vivite Fortes. Program aktywizacji społecznej młodych osób niepełnosprawnych ruchowo” pod red. M. Jarosa. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Kontakt: Dorota Trecek, tel. 502 449 125; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warszawa

 

 

Kontakt

Gabinet w Warszawie

Rejestracja: 519 175 097

ul. J. Smulikowskiego 4, piętro III (pok. 315,316)

00-389 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grodzisk Mazowiecki

 

 

Kontakt

Gabinet w Grodzisku Mazowieckim

Rejestracja: 534 000 535

ul. M. Langiewicza 28

05-825 Grodzisk Maz.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JoomShaper