Psychoterapia integracyjna

Psychoterapia integracyjna łączy w sobie kilka podjeść psychoterapeutycznych głównie po to aby jak najlepiej i najskuteczniej pomóc pacjentowi.  Sesje przebiegają wokół tego o czym mówi pacjent, a praca psychoterapeuty pomaga rzucić na pewne aspekty jego wypowiedzi nieco inne emocjonalne światło, pozwala to uświadomić pacjentowi jego potrzeby, trudności, rozterki. Sama świadomość ukrytych pragnień może już wystarczająco wyjaśnić pewne sytuacje życiowe, w których pacjent się znajduje, naprowadzić na prawidłową ścieżkę, czy wreszcie zaspokoić pragnienia tak aby ich konsekwencje nie były destrukcyjne dla niego lub otoczenia.

Ponieważ psychoterapia zintegrowana dostarcza wielkiej różnorodności technik – to czasem posługujemy się w niej  psychorysunkiem, psychodramą, sięgamy z dobrodziejstwa terapii rodzin. Doświadczenie w pracy zdobywaliśmy na oddziałach szpitalnych, pracując z grupami pacjentów - co w znacznej mierze nauczyło nas skuteczności w tym zakresie.

Warszawa

 

 

Kontakt

Gabinet w Warszawie

Rejestracja: 519 175 097

ul. J. Smulikowskiego 4, piętro III (pok. 315,316)

00-389 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grodzisk Mazowiecki

 

 

Kontakt

Gabinet w Grodzisku Mazowieckim

Rejestracja: 534 000 535

ul. M. Langiewicza 28

05-825 Grodzisk Maz.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JoomShaper