Terapia uzależnień

Nabór do grupy terapeutycznej dla osób uzależnionych.Zajęcia grupowe przeznaczone są dla osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych lub osób uzależnionych od zachowań behawioralnych (np. hazard).Częstotliwość spotkań terapeutycznych: raz w tygodniu (wtorek 19:00-21:00)

Planowany termin rozpoczęcia grupy: wrzesień 2018

Przewidywany czas trwania grupy: ok. 10 m-cy

Koszt udziału w grupie: 120 zł (120 min.)

Prowadzący: Katarzyna Dolińska - Kłopotowska, specjalista psychoterapii uzależnieńUczestnicy grupy będą mieli możliwość wzmocnienia motywacji do wyjścia z uzależnienia, przyjrzą się sytuacjom mogącym wywołać powstanie chęci powrotu do nałogowych zachowań. Będą mieli możliwość uczenia się nowych, konstruktywnych zachowań służących zdrowieniu. Grupa ma na celu przekazanie wiedzy na temat uzależnienia jako choroby oraz sposobów jej leczenia. Uczestnicy będą pracować także nad rozbrajaniem psychologicznych mechanizmów uzależnienia w celu utrzymania abstynencji oraz wprowadzenia zmian w swoim życiu.Kwalifikacja do grupy odbywa się poprzez kontakt z osobą prowadzącą grupę – Pani Katarzyna Dolińska – Kłopotowska tel. 530-600-630Warszawa

 

 

Kontakt

Gabinet w Warszawie

Rejestracja: 519 175 097

ul. J. Smulikowskiego 4, piętro III (pok. 315,316)

00-389 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grodzisk Mazowiecki

 

 

Kontakt

Gabinet w Grodzisku Mazowieckim

Rejestracja: 698 16 16 16

ul. M. Langiewicza 28

05-825 Grodzisk Maz.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JoomShaper