mgr Hanna Nowakowska - ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – nr certyfikatu 522, posiada pierwszy stopień specjalizacji z psychologii klinicznej oraz certyfikat asystenta psychodramy. Posiada doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej dorosłych, w podejściu psychodynamicznym oraz prowadzeniu psychodramy. W zawodzie pracuje od 1999 roku, najpierw, jako psycholog w Szkole Podstawowej w Poznaniu, a od 2000 roku związana z pracą w służbie zdrowia. Doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, pracując jako psycholog na oddziale rehabilitacji neurologicznej, następnie przez lata w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, gdzie pracowała kolejno na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Psychoterapii. W latach 2009-2011 w Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie. Równolegle prowadząc praktykę prywatną w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie. Obecnie pracuje w Poradni Leczenia Nerwic w Centrum Psychoterapii w Warszawie.               

Od marca 2015 roku bierze udział w 3-letnim szkoleniu Core Training w nurcie ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy ) przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ponadto jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii, członkiem sekcji ISTDP oraz Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje zgodnie ze standardami PTP, poddając swoja pracę regularnej superwizji.

 

Warszawa

 

 

Kontakt

Gabinet w Warszawie

Rejestracja: 519 175 097

ul. J. Smulikowskiego 4, piętro III (pok. 315,316)

00-389 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grodzisk Mazowiecki

 

 

Kontakt

Gabinet w Grodzisku Mazowieckim

Rejestracja: 534 000 535

ul. M. Langiewicza 28

05-825 Grodzisk Maz.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JoomShaper