lek. Małgorzata Wójcik - specjalista psychiatra

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku oraz ukończyła całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, Oddziale Detoksykacyjnym, zajmując stanowiska: Zastępy Ordynatora Oddziału Dziennego, Ordynatora Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Kierownika Poradni Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Pruszkowie.  Pracuje w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz w niepublicznych placówkach medycznych. 

W swojej pracy specjalizuje się w leczeniu pacjentów z: zaburzeniami lękowymi, zab. depresyjnymi, zab. nerwicowymi, zab. osobowościowymi,   Pomaga pacjentom z trudnościami w zaburzeniach odżywiania oraz w zaburzeniach psychotycznych (w tym schizofrenia).  Specjalizuje się również w pracy z osobami starszymi oraz osobami w kryzysie sytuacyjnym: z trudnościami zawodowymi, a także trudnościami osobistymi.

 

Wizyty w Centrum odbywają się po uprzednim kontakcie telefonicznym z lekarzem pod numerem:  693 709 350.

Warszawa

 

 

Kontakt

Gabinet w Warszawie

Rejestracja: 519 175 097

ul. J. Smulikowskiego 4, piętro III (pok. 315,316)

00-389 Warszawa

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grodzisk Mazowiecki

 

 

Kontakt

Gabinet w Grodzisku Mazowieckim

Rejestracja: 534 000 535

ul. M. Langiewicza 28

05-825 Grodzisk Maz.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JoomShaper